• Biznes

  Jak pomogliśmy stworzyć markę biura nieruchomości Muvon?

  Autor: Monika Loryńska

  Kiedy Przemek Mularczyk, znany agent nieruchomości z Łodzi i były lider łódzkiego oddziału Freedom Nieruchomości, przyszedł do nas w grudniu 2021 roku z pomysłem stworzenia własnej marki biura nieruchomości, wiedzieliśmy, że przed nami wyjątkowe wyzwanie. Przemek planował odejść od franczyzy Freedom i stworzyć własną markę, która nie tylko utrzymałaby standardy jakości Freedom, ale także je przewyższyła.

  Przemek miał 7 lat doświadczenia w Freedom, co pozwoliło mu wypracować unikalną wizję, jak miałaby działać jego własna marka.

  Warszaty strategiczne

  Nasza współpraca z Przemkiem rozpoczęła się od intensywnych spotkań z nim oraz z naszym zespołem. Spotykaliśmy się najpierw głównie z Agnieszką (strategiem), aby ustalić, jakie są główne założenia nowej marki. Później przeprowadziliśmy 3-godzinny warsztat strategiczny z Przemkiem oraz całym naszym zespołem (dodatkowo z Arturem, naszym grafikiem oraz Anetą, copywriterką). Podczas warsztatu określiliśmy, jak nowa marka może wyróżnić się na rynku nieruchomości i jakie wartości chcemy komunikować.

   

  W trakcie procesu tworzenia marki Muvon, skoncentrowaliśmy się na zrozumieniu głównych wyzwań, z jakimi klienci biura nieruchomości mogą się borykać oraz na opracowaniu rozwiązań, które nowa marka może dostarczyć. Szczegółowo analizowaliśmy wszystkie aspekty procesu sprzedaży i zakupu nieruchomości, aby zidentyfikować kluczowe kwestie, na których powinniśmy się skupić.

  Ustaliliśmy również kierunek identyfikacji wizualnej i stworzyliśmy wstępne wytyczne dotyczące nazwy nowego biura. Tak powstała nazwa „Muvon”.

  Nazwa „Muvon” jest mocnym skojarzeniem z „move on” – co oznacza iść do przodu, dokonać pozytywnych zmian lub się rozwijać, a także z „move” – co może nawiązywać do przeprowadzek. Ta nazwa sugeruje, że każda zmiana związana z nieruchomościami, przy wsparciu agencji Muvon, będzie krokiem naprzód.

  Nazwa „Muvon” odzwierciedla również proces, w którym pewnych etapów nie da się ominąć, a agencja przeprowadza klienta przez niego krok po kroku. To również nawiązanie do emocjonalnego ciężaru, jaki towarzyszy sprzedaży i zakupowi nieruchomości, a nowy etap z Muvon jest równoznaczny z pozbyciem się tego ciężaru, umożliwiając klientom pójście dalej.

  Krótka i łatwa do zapamiętania nazwa „Muvon” brzmi nowocześnie, podkreślając ruch i dynamikę. To symbolizuje podejście Muvon do biznesu – nowoczesne i zorientowane na przyszłość.

  Po zaakceptowaniu nazwy przez klienta, natychmiast zabezpieczyliśmy domenę www.muvon.pl

   

  Wynik:

  Dzięki współpracy z Przemkiem Mularczykiem i naszym zespołem, biuro nieruchomości „Muvon” powstało jako marka, która nie tylko utrzymuje najwyższe standardy jakości, ale również wyróżnia się na rynku nieruchomości. Nasza praca przy tworzeniu nazwy i identyfikacji wizualnej pomogła Muvon znaleźć swoje miejsce na rynku, kierując się wartościami, jakie chce komunikować i rozwiązując problemy klientów z pasją i zaangażowaniem.

   

  Strona internetowa Muvon: Nowoczesność w prostocie

  Nasze zaangażowanie w projekt biura nieruchomości „Muvon” nie ograniczyło się tylko do tworzenia marki. Zdecydowaliśmy się również zainwestować w profesjonalną sesję fotograficzną oraz stworzyć stronę internetową, która idealnie odzwierciedla wartości i ambicje marki Muvon.

  Prostota i Czytelność:

  Strona internetowa Muvon to przykład elegancji w prostocie. Duże, czytelne kroje pisma zapewniają łatwe czytanie, a minimalizm w projektowaniu sprawia, że strona jest przejrzysta i intuicyjna w nawigacji. Naszym celem było stworzenie przestrzeni online, która skupia się na tym, co naprawdę istotne – ofercie nieruchomości i potrzebach klientów.

  Doskonały Copywriting:

  Dobrze przygotowany copywriting to kluczowy element strony Muvon. Nasze treści podkreślają unikalne cechy marki, wydobywając jej wyróżniki na pierwszy plan. Proste i jasne komunikaty pomagają klientom szybko zrozumieć, jak Muvon może pomóc im w procesie sprzedaży lub zakupu nieruchomości.

  Hasło reklamowe „Zmień swoje miejsce na dobre”, które zaprojektowaliśmy, może mieć tak naprawdę dwa znaczenia, co dodaje mu nieco dynamiki i zapada w pamięć.

   

   

  Całą stronę można obejrzeć na www.muvon.pl

  Profesjonalna sesja fotograficzna:

  Do strony zorganizowaliśmy profesjonalną sesję fotograficzną. Chcieliśmy, aby zdjęcia były zgodne z naszymi oczekiwaniami i idealnie oddawały atmosferę marki. Mimo staranności pierwszej sesji, zdecydowaliśmy się na jej powtórzenie, aby osiągnąć ostateczny rezultat, który w pełni spełniał nasze oczekiwania estetyczne i komunikacyjne.

  Dokładność i dbałość o każdy detal to priorytet podczas prac nad stroną Muvon. Powtórzenie sesji fotograficznej było decyzją opartą na naszym zaangażowaniu w dostarczenie klientom najlepszego możliwego produktu. Dzięki tej decyzji udało się osiągnąć pożądane efekty wizualne, które teraz doskonale współgrają z treściami i estetyką strony Muvon.

   

  Estetyczny Design:

  Strona Muvon prezentuje się wyjątkowo dzięki jasnym kolorom i dużym, estetycznym zdjęciom. Poszczególne elementy graficzne są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także odzwierciedlają świeżość i nowoczesność marki.

  Strona internetowa Muvon to nie tylko wizualna atrakcja, ale również potężne narzędzie biznesowe, które pomaga marce w osiągnięciu sukcesu na konkurencyjnym rynku nieruchomości. Dzięki naszej pracy, Muvon jest teraz gotowy, by pomóc klientom w każdym etapie ich nieruchomościowej podróży.

  Proces tworzenia strony www:

  Nasze podejście do tworzenia strony internetowej Muvon było bardzo skrupulatne. Przygotowanie tekstów i ich planowanie w odpowiedniej kolejności to kluczowy krok w procesie projektowania strony internetowej, ponieważ pomaga to w zrozumieniu, jakie informacje są najważniejsze dla klientów i jak można je przedstawić w sposób logiczny i czytelny.

  Kolejnym krokiem było wypracowanie wizualnej struktury strony. Poukładaliśmy informacje po kolei, tak jak chcieliśmy, żeby były widoczne na stronie – dzięki temu wszyscy mieliśmy możliwość lepszego zrozumienia, jak treści  będą prezentować się na finalnej stronie.

  Makiety UX stanowiły kolejny kluczowy etap. Te czarno-białe wizualizacje umożliwiły nam jeszcze dokładniejsze dopracowanie wyglądu i układu strony. Pozwoliło to na wprowadzenie poprawek i dostosowanie każdego szczegółu zgodnie z wytycznymi klienta i potrzebami odbiorców.

  Dzięki temu wieloetapowemu procesowi, udało się stworzyć stronę internetową Muvon, która nie tylko estetycznie prezentuje się w oczach odwiedzających, ale także skutecznie komunikuje unikalność marki oraz jakość usług biura nieruchomości. To zaawansowane podejście pozwoliło na pełne dostosowanie projektu do potrzeb klienta i zapewniło końcowy efekt, który spełnia oczekiwania zarówno pod względem zawartości, jak i wizualnej atrakcyjności.

  Integracja z Systemem Asari:

  Nasza praca przy tworzeniu strony internetowej Muvon nie ograniczyła się tylko do projektowania i copywritingu. Udało nam się również zintegrować stronę Muvon z zaawansowanym systemem Asari. Dzięki tej integracji strona automatycznie pobiera wszystkie dostępne ogłoszenia i aktualizuje ich stan na bieżąco.

  To rozwiązanie sprawia, że oferta nieruchomości prezentowana na stronie Muvon jest zawsze aktualna i wiarygodna, co z kolei zapewnia lepsze doświadczenie dla klientów. Klienci mogą śledzić dostępność nieruchomości w czasie rzeczywistym, co jest kluczowe w branży nieruchomości.

  Spójne materiały graficzne:

  W późniejszym etapie, kiedy ruszyła już strona www, przygotowaliśmy również spójne wizualnie materiały reklamowe, takie jak: tablice do biura, teczki firmowe, wizytówki, prezentację, banery, Roll Up oraz stoisko targowe.

   

   

  Twoja kolej

  A Tobie jak się podoba ten artykuł? Chcesz więcej podobnych treści? Napisz w komentarzu! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub w innych kanałach społecznościowych. Dziękuję!

  Jak wybrać firmę do stworzenia strony www? DARMOWY EBOOK

  Pobierz darmowego ebooka i dopisz się do newslettera
  CHCĘ EBOOKA
  Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły dotyczące przetwarzania danych znajdziesz w Polityce Prywatności

Skomentuj

Przeczytaj również

 • Biznes

  Sklep Blog Ojciec – Case Study

  Kiedy Kamil Nowak, prowadzący bardzo popularnego bloga, www.blogojciec.pl, napisał do nas maila z tytułem “Potrzebuję zrobić wizualne czary-mary z moim sklepem”, ochoczo przyjrzeliśmy się stronie. Grafika rzeczywiście wymagała lekkiego odświeżenia,

Jak wybrać firmę do stworzenia strony www? DARMOWY EBOOK

Pobierz darmowego ebooka i dopisz się do newslettera
CHCĘ EBOOKA
Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły dotyczące przetwarzania danych znajdziesz w Polityce Prywatności
close-link