• Biznes

  Jak pomogliśmy stworzyć markę biura nieruchomości Muvon?

  Autor: Monika Loryńska

  Przemek Mularczyk to znany agent nieruchomości z Łodzi i były lider łódzkiego oddziału Freedom Nieruchomości. W grudniu 2021 roku zgłosił się do nas z pomysłem stworzenia własnej marki biura nieruchomości.

  Przemek po 7 latach planował odejść od franczyzy Freedom i stworzyć własną markę. Miał unikalną wizję biura nieruchomości. Wiedział dokładnie, jak miało działać nowa marka. Jego ambicją było nie tylko utrzymać standardy Freedom, ale je przewyższyć.

  Od razu wiedzieliśmy, że cały zespół Pixel PR czeka wyjątkowe wyzwanie.

  Warszaty strategiczne

  Nasza współpraca z Przemkiem rozpoczęła się od intensywnych warsztatów. Spotykaliśmy się najpierw z Agnieszką (strategiem), aby ustalić główne założenia nowej marki. Później przeprowadziliśmy 3-godzinny warsztat strategiczny z Przemkiem oraz całym naszym zespołem (Arturem – grafikiem oraz Anetą – copywriterką). Podczas warsztatu ustaliliśmy, jak nowa marka może wyróżnić się na rynku nieruchomości i jakie wartości chcemy komunikować.

  W trakcie warsztatów skoncentrowaliśmy się na zrozumieniu głównych wyzwań, z jakimi borykają się klienci biura nieruchomości oraz na opracowaniu rozwiązań, jakie może im zaproponować nowa marka. Szczegółowo przeanalizowaliśmy też cały proces sprzedaży i zakupu nieruchomości, żeby poznać, w jaki sposób Przemek i jego agenci pracują z klientem.

  Nazwa i branding

  Podczas warsztatów ustaliliśmy kierunek identyfikacji wizualnej i stworzyliśmy wstępne wytyczne w związku z nazwą nowego biura. Tak narodziła się nazwa „Muvon”.

  „Muvon” powstało od „move on”, co oznacza iść do przodu, dokonać pozytywnych zmian lub się rozwijać. „Move” może też nawiązywać do przeprowadzek. Nazwa sugeruje, że każda zmiana przy wsparciu agencji Muvon będzie krokiem naprzód. Nazwa „Muvon” odzwierciedla również proces, przez który agencja Przemka będzie przeprowadzać swoich klientów. To sygnał, że agencja chce zmotywować klientów do zmiany, ale też zdjąć z ich barków emocjonalny ciężar, jaki towarzyszy sprzedaży i zakupowi nieruchomości.

  Nazwa „Muvon” od razu podbiła nasze serca i serce Przemka – jest krótka i łatwa do zapamiętania, brzmi nowocześnie, podkreśla ruch i dynamikę. To symbolizuje podejście Muvon do biznesu – nowoczesne i zorientowane na przyszłość.

  Po zaakceptowaniu nazwy przez klienta, natychmiast zabezpieczyliśmy domenę www.muvon.pl

   

  Wynik:

  Dzięki pracy zespołu Pixel PR biuro nieruchomości Muvon powstało jako marka, która wyróżnia się na rynku nieruchomości. Nazwa i identyfikacja wizualna pomogła Muvon znaleźć swoje miejsce na rynku i zakomunikować wartości nowej marki – otwartość na nieszablonowe rozwiązania, zaangażowanie i profesjonalizm.

   

  Strona internetowa Muvon: Nowoczesność w prostocie

  Nasze zaangażowanie w projekt biura nieruchomości Muvon nie ograniczyło się tylko do tworzenia marki. Zdecydowaliśmy się również zainwestować w profesjonalną sesję fotograficzną oraz stworzyliśmy stronę internetową, która idealnie odzwierciedla wartości i ambicje marki Muvon.

  Prostota i Czytelność:

  Strona internetowa Muvon to przykład elegancji w prostocie. Duże, czytelne kroje pisma zapewniają łatwe czytanie, a minimalizm w projektowaniu sprawia, że strona jest przejrzysta i intuicyjna w nawigacji. Naszym celem było stworzenie przestrzeni online, która skupia się na tym, co naprawdę istotne – ofercie nieruchomości i potrzebach klientów.

  Doskonały Copywriting:

  Dobrze przygotowany copywriting to kluczowy element strony Muvon. Nasze treści podkreślają unikalne cechy marki, wydobywając jej wyróżniki na pierwszy plan. Proste i jasne komunikaty pomagają klientom szybko zrozumieć, jak Muvon może pomóc im w sprzedaży lub zakupie nieruchomości.

  Zaprojektowaliśmy slogan marki: „Zmień swoje miejsce na dobre”. Hasło może mieć tak naprawdę
  dwa znaczenia, co dodaje mu dynamiki i zapada w pamięć.

  Całą stronę można obejrzeć na www.muvon.pl

   

   

  Profesjonalna sesja fotograficzna:

  Na potrzeby strony zorganizowaliśmy profesjonalną sesję fotograficzną. Chcieliśmy, aby zdjęcia były zgodne z naszymi oczekiwaniami i idealnie oddawały atmosferę marki. Po pierwszej sesji zdecydowaliśmy się ją powtórzyć. Chcieliśmy dopracować każdy detal na stronie Muvon i osiągnąć rezultat, który w pełni spełniał nasze oczekiwania estetyczne i komunikacyjne.

   

  Estetyczny design

  Strona Muvon prezentuje się wyjątkowo dzięki jasnym kolorom i dużym, estetycznym zdjęciom. Poszczególne elementy graficzne są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także odzwierciedlają świeżość i nowoczesność marki.

  Strona internetowa Muvon to jednak dla klienta przede wszystkim narzędzie biznesowe, które pomaga marce osiągnąć sukces na konkurencyjnym rynku nieruchomości.

  Proces tworzenia strony www:

  Nasze podejście do tworzenia strony internetowej Muvon było bardzo skrupulatne. Najpierw przygotowaliśmy i zaplanowaliśmy teksty, które są dla nas kluczowe w procesie projektowania strony internetowej. To treści pomagają zrozumieć, jakie informacje są najważniejsze dla klientów i jak można je przedstawić w sposób logiczny i czytelny.

   

   

  Kolejnym krokiem było wypracowanie wizualnej struktury strony. Opracowaliśmy makiety UX. Te czarno-białe wizualizacje umożliwiły nam dokładniejsze dopracowanie wyglądu i układu strony. Już na tym etapie wprowadzaliśmy poprawki zgodnie z wytycznymi klienta. Ostatecznie udało się stworzyć stronę internetową Muvon, która jest nie tylko estetyczna, ale także skutecznie komunikuje unikalność marki oraz jakość jej usług. A co najważniejsze – odpowiada oczekiwaniom klienta.

   

  Integracja z Systemem Asari:

  Nasza praca przy tworzeniu strony internetowej Muvon nie ograniczyła się tylko do projektowania i copywritingu. Udało nam się również zintegrować stronę Muvon z zaawansowanym systemem Asari. Dzięki tej integracji strona automatycznie pobiera wszystkie dostępne ogłoszenia i aktualizuje ich stan na bieżąco.

  To rozwiązanie sprawia, że oferta nieruchomości prezentowana na stronie Muvon jest zawsze aktualna, wiarygodna i zapewnia lepsze doświadczenie dla klientów. Klienci mogą śledzić dostępność nieruchomości w czasie rzeczywistym, co jest kluczowe w branży nieruchomości.

   

  Spójne materiały graficzne:

  Po uruchomieniu strony WWW przygotowaliśmy również spójne wizualnie materiały reklamowe, takie jak: tablice do biura, teczki firmowe, wizytówki, prezentację, banery, roll up oraz stoisko targowe.

   

   

  Twoja kolej

  A Tobie jak się podoba ten artykuł? Chcesz więcej podobnych treści? Napisz w komentarzu! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub w innych kanałach społecznościowych. Dziękuję!

  Jak wybrać firmę do stworzenia strony www? DARMOWY EBOOK

  Pobierz darmowego ebooka i dopisz się do newslettera
  CHCĘ EBOOKA
  Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły dotyczące przetwarzania danych znajdziesz w Polityce Prywatności

Skomentuj

Przeczytaj również

 • Biznes

  Co zrobić, aby sklep internetowy więcej sprzedawał ?

  W erze cyfrowej rewolucji, prowadzenie własnego sklepu internetowego stało się kluczowym elementem strategii sprzedażowej dla wielu firm. Jako pasjonatka e-commerce z bogatym doświadczeniem w tworzeniu sklepów i prowadzeniu agencji marketingowej,
 • Biznes

  Sklep Blog Ojciec – Case Study

  Kiedy Kamil Nowak, prowadzący bardzo popularnego bloga, www.blogojciec.pl, napisał do nas maila z tytułem “Potrzebuję zrobić wizualne czary-mary z moim sklepem”, ochoczo przyjrzeliśmy się stronie. Grafika rzeczywiście wymagała lekkiego odświeżenia,

Jak wybrać firmę do stworzenia strony www? DARMOWY EBOOK

Pobierz darmowego ebooka i dopisz się do newslettera
CHCĘ EBOOKA
Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły dotyczące przetwarzania danych znajdziesz w Polityce Prywatności
close-link