Dlaczego my

W naszych projektach myślimy o tym, czego chce i potrzebuje Twój potencjalny klient. Kiedy nasz cel jest jasno określony, szukamy właściwych narzędzi i odpowiedniego komunikatu, który przekona go do Twojej marki.

 • Zaoszczędzimy Twoje pieniądze

  Tworzymy kampanie, które mają przynieść Ci zwrot z inwestycji – jeśli nam zaufasz, jesteśmy w stanie zrobić dla Ciebie coś, co będzie nie tylko “ładne”, ale będzie Ci przynosiło zyski jeszcze przez wiele lat.

 • Mamy potrzebną wiedzę

  Strona, czy folder to nie tylko informacja o firmie. To ważne narzędzie marketingowe, które ma za zadanie generować Tobie zapytania i sprzedaż. Dbamy o to, by nasze projekty spełniały te wymogi. Możesz sprawdzić naszą wiedzę na blogu

 • Dbamy o naszą produktywność

  Przy każdym projekcie korzystamy z wewnętrznego systemu zarządzania projektami, który umożliwia nam odnaleźć się w gąszczu informacji i plików. W przeciwieństwie do korespondencji mailowej, która bywa chaotyczna, takie rozwiązanie umożliwia nam wgląd w postęp prac każdego z pracowników zaagażowanych w projekt. Dzięki temu prace przebiegają dużo szybciej i nic nie umyka naszej uwadze. Ponadto, korzystamy z popularnych i przyjaznych aplikacji, które ułatwiają naszą pracę.

 • Nasze działania przynoszą rezultaty

  Wiemy, że każdy projekt jest dla naszych klientów nie tylko inwestycją finansową, ale również wymaga to zaangażowania czasu i energii. Pilnujemy, aby inwestycja była tego warta. Referencje od naszych szczęśliwych klientów są na to dowodem.

 • Ułatwiamy Ci rozwój

  Nasze systemy umożliwiają dodawanie nowych usprawnień, kiedy tylko zechcesz. Możesz jednocześnie zarządzać stroną www, wystawiać faktury, generować oferty i monitorować efekty handlowców. Do wszystkiego masz dostęp z jednego miejsca. Taka automatyzacja Twojej pracy oszczędza Twój czas i pozwala Ci skupić się na swobodnym rozwoju.

 • Wierzymy w partnerstwo

  Nie traktujemy klientów jak zleceniodawców, lecz jako partnerów. Każdemu projektowi poświęcamy maksimum uwagi i wolimy realizować mniej projektów, ale takich, którym możemy poświęcić więcej czasu. Ponadto zawsze pamiętamy o naszych klientach przy okazji ciekawych projektów bądź inwestycji – chętnie korzystamy z ich usług lub polecamy ich innym naszym klientom. Wierzymy w to, że razem można więcej i chętnie budujemy długofalowe relacje.

Pixel PR to agencja interaktywna, której zadaniem jest budowanie marek oraz rozwiązywanie problemów marketingowych firm.

Nie jesteśmy zwolennikami tworzenia „ładnych” i nic nie znaczących projektów – nie chcemy, by
klienci wyrzucali pieniądze w błoto. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć marki, które będą przynosiły zyski naszym klientom.

Zespół stworzony z najlepszych projektantów, copywriterów i PR-owców tworzy kreacje nie tylko ciekawe wizualnie, ale również metytorycznie.

Od 2007 roku nieustannie z pasją jeździmy na konferencje i targi, czytamy książki branżowe oraz nawiązujemy ważne kontakty biznesowe po to, aby móc zaoferować Ci najbardziej korzystne rozwiązania.

Darmowe wskazówki marketingowe

BLOG

Należymy do:

Klaster IT to organizacja zrzeszająca najbardziej innowacyjne firmy informatycze w Polsce wschodniej