Klienci

Poniżej kilka referencji od naszych szczęśliwych klientów oraz lista firm, z którymi mieliśmy przyjemność pracować w przeciągu kilku lat. Dzięki temu możesz ocenić, czy jesteśmy wiarygodni

 • Szukałem wiarygodnego i rzetelnego partnera, do współpracy przekonały mnie pozytywne opinie w sieci.

  Otrzymałem świetnie wykonany projekt, a także wsparcie w czasie całej współpracy, świeże pomysły i rozwiązania oparte na wiedzy i doświadczeniu.

  Projekt został wykonany terminowo.

  Artur Smolicki

  newcreative.pl

 • Pixel PR podjęło się niełatwego zadania stworzenia na moją stronę mocno spersonalizowanej ilustracji oraz logo.

  Przed przystąpieniem do prac Monika wypytała mnie o wszystkie szczegóły i podczas współpracy miałyśmy cały czas kontakt, a także dopracowywałyśmy wszystko tak, by zlecenie spełniało moje oczekiwania.

  Bardzo się cieszę, że współpraca nie zakończyła się wraz ze zrealizowaniem zlecenia i nadal mogę liczyć na pomoc Pixel PR. Strona dzięki logo i ilustracjom wygląda pięknie i zdecydowanie przykuwa uwagę.

  Evelina Leśniewska

  Blog VeganIsland.pl

 • Naszym celem, było stworzenie nowoczesnej strony wizerunkowej, będącej wizytówką firmy. Cel został zrealizowany w 100%.

  Współpraca z Pixel PR układała nam się bardzo dobrze, a wsparcie jakie otrzymaliśmy w czasie współpracy i po jej zakończeniu oceniamy na więcej niż wystarczające. Szybkie odpowiedzi, wyczerpujące tłumaczenie różnych funkcjonalności, czy przygotowywanie nagrań instruktażowych to standard, do którego dążyć powinny inne obecne na rynku firmy.

  Maciej Kikta

  Vivus

 • Zgłosiłem się do Pixel PR, ponieważ zostali mi poleceni przez inną osobę, która już korzystała z ich usług. Potrzebowałem wdrożyć rozwiązanie do sprzedaży online.

  Cała współpraca przebiegła dobrze i w przyjaznej atmosferze. Mogłem liczyć na szybkie odpowiedzi oraz wsparcie w czasie całego projektu. Polecam tą firmę jako rzetelnego wykonawcę!

  Arkadiusz Szczudło

  Prawnik/Bloger

 • Współpracowałem z Moniką przy wdrożeniu wtyczki Easy Digital Downloads na moim blogu. Jej zespół dołożył do domyślnej wtyczki kilka dedykowanych rozwiązań, których potrzebowałem do sprzedaży produktów elektronicznych.

  Byłem zadowolony przede wszystkim ze sprawnej komunikacji i szybkiej realizacji powierzonego zadania

  Wojciech Wawrzak

  PraKreacja

 • Zespół agencji Pixel PR doskonale zrozumiał naszą potrzebę stworzenia materiałów eleganckich, a jednocześnie nietypowych, przykuwających uwagę i wyróżniających się na tle standardowych identyfikacji wizualnych firm informatycznych.

  Właśnie o taki materiał nam chodziło - nie tylko estetyczny, ale też skuteczny jako narzędzie sprzedaży.

  Sabina Bobran

  Set(h) Systemy Informatyczne

 • Niewątpliwie Państwa pomoc w działaniach marketingowych pozytywnie przełożyła się na obszar działania Podkarpackiego Banku Spółdzielczego.

  Dziękujemy za rzetelność i szybkie działanie w niejednokrotnie trudnych sytuacjach.

  Mateusz Krok

  PBS Bank

 • Główne atuty współpracy to dostępność w kontakcie, merytoryczny dialog o elementach projektu (co ma sens, co nie). W szczególności ceniliśmy konstruktywną krytykę naszych pomysłów realizacji, które mogłyby nie przynieść zamierzonych efektów.

  Agata Wiatrowska

  Horse Sense

Pomogliśmy już tym firmom