Brief

Klient poprosił nas o odświeżenie strony internetowej dla firmy informatycznej, Tree IT, która zajmuje się tworzeniem kompleksowych rozwiązań IT dla biznesu. 

Poprzednia strona nie była zbyt czytelna i atrakcyjna, toteż zależało nam, by nowa strona była nie tylko ładna i nowoczesna czy dostosowana do urządzeń mobilnych. Przede wszystkim miała za zadanie być czytelna w odbiorze, miała pokazać ofertę w sposób przyjazny i przekonujący, a to wszystko ma przekładać się na zwiększenie zaufania do firmy Tree IT.

Stworzyliśmy prostą, przyjemną w odbiorze grafikę, spójną z kolorystyką firmy oraz logo oraz przedstawiliśmy informacje w sposób czytelny w odbiorze i starannie poukładany. 

Napisaliśmy niemal w całości teksty na stronę, ubierając ofertę w taki sposób, aby potencjalny klient nie miał wątpliwości czy firma Tree IT rzeczywiście jest w stanie mu pomóc. 

Ponadto na stronie uruchomiliśmy bloga, na którym będą pojawiały się ciekawe artykuły.

Strona postawiona jest na systemie WordPress, który umożliwia bardzo łatwą edycję treści oraz nieograniczony rozwój strony – aktualnie jesteśmy w trakcie prac nad sklepem internetowym dla Tree IT.

Co zrobiliśmy

  • Strona www

  • Copywriting

ZOBACZ ONLINE