Colors of Soul

dalej

Brief

Colors of Soul to niemiecka marka handmade, szyjąca indywidualne produkty dla dzieci, ale nie tylko.  W przyszłości planowane są również elementy dekoracyjne do domu oraz produkty dla dorosłych.

Klientka zgłosiła się do nas z prośbą o stworzenie identyfikacji wizualnej, ponieważ ta, którą miała, prezentowała się za mało profesjonalnie, a liczba klientów cały czas rosła więc nadszedł czas, żeby zmienić nieco wizerunek.

Głównym założeniem było, aby logo nie było dziecinne i nie kojarzyło się wyłącznie z dziećmi. Klientce zależało również na ciepłej kolorystyce oraz symbolice kojarzącej się ze szczęściem i radością. Sama zresztą nazwa w dosłownym tłumaczeniu oznacza „kolory duszy” – można to odbierać dwojako – jako radość tworzenia oraz jako radość otrzymywania pięknych, indywidualnych i niepowtarzalnych produktów.

Postawiliśmy więc na proste, ale przyjemne kolory pastelowe, kojarzące się pozytywnie.

Jako symbol w logo wybraliśmy kolibra, ponieważ jest on dynamiczny i kojarzy się z ruchem, działaniem. Dodatkowo zaproponowaliśmy też metki na produkty oraz zaprojektowaliśmy wizytówki i papier firmowy.

Co zrobiliśmy

  • Logo

  • Identyfikacja wizualna