Przemek Mularczyk

dalej

Brief

Przemek Mularczyk jest znanym w Łodzi agentem nieruchomości. Przyszedł do nas z prośbą o pomoc w zbudowaniu wizerunku marki osobistej i potrzebował wszystkiego od podstaw – dobrego logo, profesjonalnej sesji zdjęciowej, strony internetowej oraz grafik do Social Media.

W trakcie rozmów wyszło, że trzeba jeszcze trochę rzeczy przedyskutować i poukładać strategicznie. Tutaj pomogły konsultacje oraz warsztaty z naszą strateg, Agnieszką, w trakcie których doprecyzowaliśmy komunikację i określiliśmy sobie wartości, jakie klient ma do zaoferowania swojej grupie docelowej.

Pracowaliśmy całym zespołem bardzo ściśle, przykładając dużą wagę do każdego drobiazgu. Mimo, iż z klientem dzieli nas prawie 500 km, to kontakt był bardzo regularny. Kilka razy spotkaliśmy się online z całym lub częściowym zespołem, robiąc solidne burze mózgów. Ponadto byliśmy z klientem niemal codziennie w kontakcie smsowym lub telefonicznym i na bieżąco omawialiśmy wszystkie pomysły.

W identyfikacji wizualnej wykorzystaliśmy motyw żeglowania, ponieważ Przemek nazywa swoich agentów Załogą. W jego historii życiowej są też epizody jako marynarz i żeglarz. Ponadto turkusowa kolorystyka nawiązuje do filozofii Turkusowej Organizacji, której Przemek jest ogromnym fanem, jak również praktykiem.
Świetnie nam się słuchało, kiedy opowiadał z jakim szacunkiem podchodzi do ludzi i jak pozwala im samodzielnie wpływać na rozwój firmy. Takiego pracodawcę ze świecą szukać!

Nasza copywriterka opracowała teksty na stronę, dzięki czemu czyta się to bardzo lekko, a z komunikatu jasno wynika, czym zajmuje się Przemek i w jaki sposób odróżnia się od innych agentów. Całość tworzy fascynującą historię człowieka, który wiele w życiu przeszedł, ale mimo to nie poddał się i dziś zarządza grupą 40 agentów nieruchomości.

Efektem wszystkich prac jest lekka i przyjemna dla oka strona internetowa, której celem było pozyskanie nowych osób do pracy jako agent nieruchomości w Załodze Przemka. Komunikacja jest prosta i przyjazna, a na stronie dokładnie wiadomo, o co chodzi i co trzeba zrobić, by zgłosić się do pracy z Przemkiem. Ułatwiliśmy potencjalnym odbiorcom kontakt poprzez wstawienie formularza kontaktowego niemal na każdej zakładce, jak również staramy się zachęcić do kontaktu poprzez wspaniałe opinie, jakie klient zebrał od osób, które już z nim pracują.

Czy klient jest zadowolony? Przytoczę tylko jego wypowiedź „Nie wiedziałem, że budowanie strony, planowanie strategii komunikacji, nazwa, logo, copywriting to takie ekscytujące i ciekawe zajęcie.”

Dodatkowo, potwierdzeniem jego zadowolenia niech będzie fakt, że w tym momencie realizujemy dla niego kolejny, jeszcze większy projekt 🙂

Co zrobiliśmy

  • Identyfikacja wizualna

  • Konsultacje strategiczne

  • Sesja fotograficzna

  • Copywriting

  • Strona www

  • Grafiki na Social Media

ZOBACZ ONLINE